Учасники автопробігу “Разом назавжди”, ініційованого Всеукраїнським фондом “Схід-Захід разом”, ВБФ ”Журналістська ініціатива” та Всеукраїнським автомобільним клубом журналістів за підтримки Кабінету Міністрів України, відвідали Тернопільщину.

Вітаючи учасників автопробігу голова Тернопільської обласної державної адміністрації Іван Стйоко побажав, аби гасло автопробігу "Разом назавжди" було актуальним для цієї нації та цієї країни. "Я хочу, щоб нас ніхто більше не ділив на Захід та Схід. Хочу, щоб ми навчились протистояти тим горе-політикам, які намагаються вбити клин між українськими регіонами мотивуючи це якимись розбіжностями. Якщо навіть й існують якісь розбіжності між представниками різних регіонів нашої держави, то вони свідчать лише про різноманіття в єдності нашої держави. Вони цементують нас в єдиний моноліт" - сказав Іван Стойко.

В п’ятницю, 1 липня, учасники автопробігу прибули до м. Зборів, де зустрілися з представниками райдержадміністрації та міської ради, оглянули старовинне місто. В суботу, 2 липня, учасники автопробігу спілкувались з головою обласної державної адміністрації Іваном Стойком, керівництвом обласного центру, та взяли участь в прес-конференції, яка відбулась в приміщенні ОДА. О 12 годині учасники автопробігу вирушили до Чернівців.