18 вересня до Львова прибудуть учасники Всеукраїнського туру "Молодь-проти! Молодь-за!”, ― повідомив «Контекст-медіа» прес-секретар ЛРВ Партії регіонів Юрій Кріль.
Мета туру ― напередодні президентських виборів з’ясувати погляди, думки людей та ознайомити з ними кандидатів на посаду президента і громадськість, залучити молодь до активної участі у громадсько-політичному житті країни та об’єднати її навколо близьких і зрозумілих для неї гасел, пропагувати кращі досягнення молодіжної культури. Тур проходитиме як яскраве свято для мешканців усіх регіонів України, ― зазначено у прес-релізі туру.
У кожному з 30 міст, де проходитиме тур, перед початком концертної програми молоді люди матимуть змогу заповнити спеціальні анкети і проголосувати за гасла, які вони підтримують. У кожному місті підсумки анкетування будуть зафіксовані на порталах сцени. Крім того, проголосувати і висловити свою думку щодо нагальних політичних проблем молодь зможе на сайті туру. Остаточні підсумки голосування будуть оприлюднені у ЗМІ.
У турі "Молодь-проти! Молодь-за!" у Львові візьмуть участь: Ані Лорак, „Скрябін”, „Алібі”, Каріна Плай, Ірина Шинкарук та Андрій Князь.
Акція, як наголосив Юрій Кріль, проводиться під егідою Міністерства культури України, Партії регіонів України, Союзу молоді регіонів України. Те, що у Львові акція відбуватиметься 18 вересня, було заздалегідь заплановано. Отож те, що ця дата співпала з датою проведення всеукраїнської акції ― випадковість. ― наголосив Юрій Кріль.