Перед останнім керівництво клубу поставило непросте завдання – зробити боєздатний колектив з перспективної молоді і зробити максимум для того, аби уже цього сезону «Скала» вторувала собі шлях до першої ліги. Про це та інше Всеволод Білас (на фото зліва) розповів журналісту Вголосу.

Володимир Книш – футбольна людина, - починає розмову Всеволод Білас. – У нього є хороший досвід роботи. Зважаючи на це, перед новим тренером поставлено якомога вищі завдання, а саме зробити усе можливе, аби вже в цьому сезоні «Скала» вийшла до першої ліги. Хотілося б, щоб це сталося уже після завершення майбутнього чемпіонату, однак якщо цього не відбудеться, звісно, трагедії робити ніхто не буде. Прагнемо, щоб команда було у топ-5 кращих колективів другої ліги.

Чим вразив Володимир Книш?
Спочатку він приїхав до нас і подивився на нашу інфраструктуру. Не хочу хвалитися, але це наша гордість. Не впевнений, що такі умови є в усіх командах першої ліги. У нас є своя футбольна академія, ігрові та тренувальні поля, а також футбольне поле зі штучним покриттям. Ми стараємося усе робити для того, аби команда розвивалася.Приємно те, що у нас в Моршині стало модно бути спортивним. Я би хотів, аби ця мода перейшла на всю Україну.

Який футбол має показувати «Скала» під керівництвом нового тренера?
Я уже сказав гравцям, що не проблема в рахунку – 0:4 чи 0:7. Кожна поразка є неприємною. Утім, хочу, щоб всі гравці показували бійцівські якості на полі. Це їхня робота і їхнє життя. Не хочу бачити безхарактерність. Головне, аби команда грала в якісний, хороший і красивий футбол.