Ми сьогодні в Україні перебуваємо у ситуації повзучого реваншу прокремлівських сил, який починає проявлятися у всіх можливих і неможливих способах.

Про це в ефірі ток-шоу «Говорить Великий Львів» 27 лютого заявив народний депутат України від “ЄС” Олег Синютка.

«І цьому реваншу має протистояти  чітка проукраїнська позиція», – наголосив він.

Також Олег Синютка зауважив, що нардепка від «Опозиційної платформи» Наталя Королевська сьогодні приїхала до Львова не просто так. Її дії – це реалізація плану російського президента Путіна щодо розхитування ситуації в Україні.

«Королевська не перший і не останній провокатор п’ятої колони. Давайте згадаємо Рабіновича, який закинув пробний камінь про те, чи не треба українцям їхати на «парад побєди» і вклонитися на Красній площі лідерам Кремля. Відреагувало українське суспільство – вони дали задню. Змовчало би – повірте, наступ проросійських сил тільки б посилювався. Але на жаль, це все відбувається на тлі абсолютної бездіяльності влади», – наголосив Олег Синютка.

І додав: «І я б дуже хотів, аби кожна спроба реваншу – чи відбувається вона у вигляді відпускання вбивць Героїв Небесної сотні – «ексберкутівців», чи в іншому вигляді, мала відповідь чітку реакцію. Бо чим сильнішою і чіткішою буде українська позиція, тим менше це все кремлівське сміття буде потикатися та українську територію. І це має бути наша спільна загальноукраїнська позиція».

Нагадаємо, Депутатка від партії Медведчука ОПЗЖ з ганьбою покинула Львівську ОДА.

https://www.facebook.com/govoryt.velykyi.LVIV/videos/661136127991651/?t=0