в ментовському раю сьогодні (вчора) рибний день. на берег викинуло електрострунну рибу і щось максимальне здохло у лісі. сьогодні (вчора) презентація головного мента львівського парадізу. Філ Колінз не зміг добратись до Львова через негоду. присутні та махають крильцями: заступник міністра внутрішніх справ України Микола Куп’янський, Олійник, Садовий, Горинь, Цимбалюк та вигнаний з раю генерал Максимов.

мен з Києва починає гнати. він новенький у цій справі. салабон. під акомпанемент його атлетичного гону, кожен з вищевказаних героїв нашого часу, займається своїми непересічними справами, так потрібними для розбудови демократичної України.

Садовий бавиться мобілкою. Олійник та Горинь, переглядають якусь статистику, з виглядом студіків-першокурсників з Плейбоєм під партою. Максимов та Цимбалюк завтикали у далечінь. вони вже хапнули по чім фунт лиха і тому, спокійно, розширяють межі своєї свідомості. і якщо у Максимова з-за плечей, ще якось визирає масонська порода, то Цимбалюк облажався. максимум, під що він може закосити, так це дядя Стьопа, сторож клубу у колгоспі „шлях до комунізму”. він не чекає світла у кінці тунелю.

Куп’янський гонить. він побачив досягнення певних результатів за часів Максимова. позитивні зрушення. наступ на організовану злочинність. і це позитивно! міліція має бути разом з народом. кучеряві пальці Миколи київського витанцьовують джигу. він хоче, щоб наш громадянин відчувати щоденну турботу міліції про себе. спаси господи і всі святії мученики від такої турботи. Максимов – спеціаліст професіонал істинний арієць. в Україні дозволили ліцензійний продаж шмалі?

Олійник в ауті. його дружбан відлітає у вирій. кому тепер вішати сало на балконах ЛОДА? Садовий на задньому плані, бавиться мобілою. він 6. лишній. Цимбалюк нервово крутить крильця. always. Максимов, у позі лотоса, летить на світло закарпатського торшера.

Максимов у трибунному екстазі виголошує оду львівській міліції. Пушкін ще слухає казки няні Аріни Родіонівни, а Державін – гострить вуха для арапного виступу в Царськосельському ліцеї. картіна Рєпіна.

міліція зробила суттєві кроки для покращення свого іміджу! bravo! міліція не втручалась у політичні дебати. bravissimo! і бла бла бла. завчена статистика. багато позитиву. було. проблеми він залишає Цимбалюку. дякує за матеріальну і моральну підтримку Олійнику (який глибокий підтекст). він все робив для блага львівської міліції і громади. нехай вас береже Господь.

нарешті, трибунний етюд від генерал-майора Цимбалюка з фільму „страх і ненависть у Лас Вегасі”. дубль 1-й. у своїх мескалінових галюніках, він психоделічний атлант. на нього повісили усіх глухарів. тому, потрібна допомога логопеда. тому, люстрацій не буде. тому, змін не буде. присутні у залі менти можуть попуститись. бо сидять, щось дуже сумні. їхніми сплюснутими шлунками розбіглась житня з медом. ніштяк.

Михайло Михайлович розуміє усю відповідальність у такій цікавій області як Львівщина. це почесна місія. докладе максимум зусиль, щоб виконати усі завдання. надіється на ментів владу суди і журналістів. він має честь очолювати львівських копів після такого професіонала як Максимов. професіоналізм порядність і чесність – це слоган Цимбалюка.

Олійник вилетів з ауту у плей-offний степ. вибори пройшли чесно. бла бла бла. авторитет міліції росте невпинно. ха-ха-ха. у хворому суспільстві менти борються не з причинами, а з наслідками, тому коні не винні. головний лодист обіцяє забезпечити ментів баблом і квартирами. ПМО хоче, щоб новий мент сидів довго. він у цьому переконаний з власного експірієнсу. він відчув себе справжнім головою ЛОДА лише через 1.5 року. а якщо главменти будуть сидіти лише 1.5 року, то порядку не буде. дякую вам Максимов. його сльози впадають у Пішон, Гіхон, Тигр, Євфрат та водять хороводи навколо Едему.

архангел-стоїк Горинь шинкує правду-матку. діалог з ментами був жорсткий, але простий і відкритий. жаль, що Максимова етапують у іншу область, але нічого не зробиш. таке життя. Горинь спраглий довготривалої діяльності главкопів. висловив їм співчуття. за 15 років з десяток генералів просиділо в тому кріслі. а менти у києві собі женуть. роблять багато шуму ex nihilo у кожній області. за 1.5 року успіхів досягнути неможливо, з глибин взиває його душа до печерських схилів. з бюсту мами міст руських не усе видно. тому чехарда з керівниками. тому дисбаланс. тому діарея. тут мала бути реклама мезим форте.

Горинь обурений тим fucktom, що якісь шпінгалєти з Києва крутять ним, як циган сонцем. він хоче знати про причини ментовських змін. якщо, це ротація кадрів, то це одне, а якщо, секір-башка за погані результати то – інше. заступник міністра пускає його ангельський хор крізь вуха. йому пофіг. ще один провінційний йолоп на блискучому клімаксі його емведешної кар’єри.

тавтологічний представник львівського райського саду перестав бавитись у тетріс і акі бетмен, нічтоже сумяшися, разтікашися мишею по дрєву, заскочив на трибуну. слово о полку Ігоревім – це 1-й клас, 1-ша четверть у порівнянні з тим, що ви прочитаєте у наступному реченні.

леді та джентльмени. мер міста Львова Андріййййййййййййй СадоВиииииииййййййййй:

Львів завжди мав статус міста, де з точки зору безпеки є стабільність. була стабільність. Львів – найбезпечніше місто в Україні.

Ратуша і Львів – це паралельні світи? жителі Ратуші – інопланетяни?

Садовий – уповноважений рекетир. він вимагає відповіді на резонансні злочини. бо це пляма на обличчі міста. це поганий імідж для міста. де ж тоді лавешкі інвестиції будуть йти до Львова? де? потрібно 5, а то й 10 років цимбальної стабільності. бо ж вже самі копи ставлять на тоталізатор – скільки головний мент протримається на посаді. це ж кури засміють.

АІС метафорично радить Цимбалюку навчитись їздити у Львові (який глибокий підтест). бо хто навчився їздить у Львові, тому вже по цимбалах де їздити, в Україні чи в Антананаріву.

оплески. бурхливі та заглючені.

p.s. подяка Lюку за музичний супровід.

мерський тетріспідпільна камасутрана варті свободикиївський гон
    
;
Горинь сумуєкиївський йогпрофільний рубльГоринь бушує
    
земля в ілюмінаторіна кого батон кришиш?мила дефілядабезпечний ангел
    
1-й приходновий музикантБуч Кеседі і Санденс Кідгайдар укр. економіки
    
командирський голосакробати правопорядку2-й приход3-й приход
    
віднесені вітромпокаяльна молитвахтось наклав у бобікпартія наш рулєвой