ЛЬВІВ, 13 ВЕРЕСНЯ, PRESSTIME.COM.UA. — Верховний Суд України задовольнив касаційну скаргу регіонального відділення Фонду державного майна України по Тернопільській області у справі розірвання договору купівлі-продажу Тернопільського аеропорту з ПП «СЦ-Сервіс-Центр Стрий».

Про це повідомила прес-служба ФДМУ.

Колегія суддів Судової палати у господарських справах Верховного Суду України винесла свій вердикт у цій справі 11 вересня. «Постанова Верховного Суду України є остаточною і оскарженню не підлягає. Таким чином договір купівлі-продажу цілісного майнового комплексу «Фірма «Тернопільавіаавтотранс» з ПП «СЦ-Сервіс-Центр Стрий», власником якого є австрієць Крістіан Чернер, на сьогодні розірваний», — зазначено у повідомленні.

Відповідачеві тепер необхідно буде сплатити до місцевого бюджету 5,4 млн. грн. штрафних санкцій, близько 1 млн. грн. до бюджету вже перераховано.

Як повідомляло агентство, фірма ПП «Сервіс-центр-Стрий», співвласником якого є австрієць Крістіан Чернер, у січні 2006 року купила Тернопільський аеропорт, проте Чернер не заплатив за нього. Відповідно, у вересні Госпсуд Тернопільської області за позовом ФДМУ розірвав договір купівлі-продажу Тернопільського аеропорту і наказав Чернеру сплатити 6,4 млн. грн. неустойки, що становить 20% від суми, за яку було продану летовище — 32 млн. грн. ПП «Сервіс-центр-Стрий» оскаржив розірвання договору.

ПП «Сервіс-центр-Стрий» обслуговує завод Leoni у Стрию. Бере участь у тендері на рекультивацію Грибовицького сміттєзвалища.