У м. Запоріжжя 30-річна жінка намагалась вбити своїх 3 дітей, потерпілим допомогли старші діти та сусіди.

Про це повідомляє ТСН.

На подвір’ї будинку розвішані дитячі речі, на підвіконні досі лежать іграшки, двері – опечатано. Кривава різанина сталась тут проти ночі, коли сусіди вже лягали спати. Цей приватний будинок родина із п’ятьма дітьми винаймала. Власниця оселі жила у хаті навпроти. Саме її вночі розбудила донька орендарів. 14-річна дівчина, коли прийшла додому, не змогла відкрити двері. У власниці житла попросила другий комплект ключей.  Жінка дала їх, а згодом почула несамовиті крики. Коли забігла до будинку, побачила матір з кухонним ножем у руці.

«Я забрала в неї ніж, маму в одну кімнату, дівчинка побігла до дітей в спальню. Почала виходити вже в крові вся», - розповідає жінка.

Жінка поранила трьох молодших дітей: півтора, трьох та п’яти рочків. Батька родини вдома у цей час не було, чоловік якраз поїхав в гості до родичів. Доки сусідка із старшими дітьми чекали поліцію, жінка читала молитви та намагалася знов кинутися на дітей. «Говорила, що вони диявольські діти, вони не повинні жити, я їх вб'ю. А маленький, він до мами все рівно лізе на руки. Вона його взяла на руки, а він все більше кричить, а вона його тисне рукою, дивлюся він синіє», - каже сусідка.

За словами сусідів, родина ніколи не справляла враження проблемної. Жінка доглядала дітей та намагалась працювати навіть у декреті. Зараз її доправили до психіатричної лікарні.  Наймолодша поранена нею дитина у хірургічному відділенні, ще двоє – у реанімації.

Поранень вдалось уникнути старшому, 13-річному сину, до нього у кімнату мати з ножем не заходила. Нині хлопець разом із найстаршою сестрою у центрі психологічної реабілітації. Після виписки з лікарні туди ж мають доправити і малечу. Їхня матір чекатиме суду у психіатричному диспансері. Доки чекала лікарів, вона намагалась вкоротити собі віку.

За інформацією ТСН, напад агресії в матері стався, коли власники будинку повідомили, що продаватимуть  його, і родині треба шукати інше місце проживання.

Нагадаємо, на Сумщині батьки жорстко вбили власну дитину, бо та відомилася вечеряти. Суд оголосив їм вирок.