Астролог Павло Глоба розказав, як знаки Зодіаку різко втратять усі свої заощадження.

Про це пише "РБК-Україна".

Телець

В кінці січня Тельцю краще не приймати самостійних рішень і кроків. Він буде відрізнятися неуважністю, і лише пильний контроль зі сторони дозволить йому не наробити помилок. Астролог радить Тельцям покладатися на когось більш сконцентрованого, хто зможе перевіряти за ним всі його дії. Павло Глоба не рекомендує Тельцям займатися будь-якими грошовими питаннями.

Діва

Діві астролог радить тримати свої емоції під контролем, оскільки різкість ні до чого доброго не приведе. Їй варто стримувати свій гнів, навіть якщо Діва впевнена в тому, що оточуючі навмисно заважають їй, завдаючи шкоди її роботі. Судження Діви в кінці місяця будуть відрізнятися безапеляційністю і прямотою, а нажиті вороги можуть негативно відбитися і на її гаманці. Астролог радить у цей непростий період притримати свою "єдино правильну думку" при собі.

Скорпіон

Скорпіону в цей період варто утриматися від прийняття важливих рішень - є ризик, що вони врахували не все. Замість глобальних планів Скорпіону варто зайнятися поточними справами або проектами, де все вже давно продумано за нього. Крім того, Скорпіонів може наздогнати пасивність, яка може пошкодити його грошовим справам. Хороша новина, на думку астролога, полягає в тому, що сил у Скорпіона маса, головне - подолати свою пасивність і лінощі.