Учасники гурту Mozgi Потап і Позитив впевнені, що пандемія коронавірусу змінить сучасний світ - зміни торкнулися не тільки звичайних людей, а й зірок шоубізнесу.

Про це вони повідомили у своєму новому шоу "2POpodcast" на YouTube.

"Світ змінюється прямо на очах. Він вже не буде ніколи таким, як раніше. Ці зміни неможливо не відчувати, а творчі люди це особливо відчувають. Змінюється все, ми знаходимося в червоній зоні змін."Корона" зняла корону, всі співаки та репери, які раніше кидалися грошима, знімалися в кліпах з дівчатами перетворилися в незначну піщинку. Всі понти, золото та гроші також перетворилися ні в що. Зараз вже все неважливо, людям це непотрібно. Коли ми вийдемо з цього періоду, у нас з'являться нові герої та артисти, нові пісні, новий шоубізнес. Ми не хочемо, щоб до нас прийшли "нові" і нас затоптали, але це – неминуче. Ти повинен стати "рупором нової епохи", – вважають виконавці.

Вони також додали, що артистам потрібно змінюватися разом з усім світом. Інакше, якщо вони залишаться в старому форматі – будуть марними для суспільства і відійдуть на другий план.

"Ми, у своєму старому форматі, втратили силу. Тому нам всім потрібно змінюватися. Або ж будемо битися як акваріумна рибка об скло", – підсумували артисти.

Нагадаємо, що Потап розповів шокуючу правду про Настю Каменських.