Астролог Павло Глоба попередив знаки Зодіаку про неочікувані невдачі, які їх спіткають у кінці травня.

Про це пише slovofraza.

Овен

Останній тиждень травня для Овна виявиться надто непередбачуваною і складною. Буде здаватися, що Всесвіт робить все можливе, щоб відібрати у вас стабільність і грунт під ногами. Проблеми виникають одна за одною і не дають часу на перепочинок. І зодіакальному представнику буде складно зібратися з думками, тому що не вдається контролювати власні емоції. Гороскоп відразу попереджає про те, що доведеться грати в обороні. Обставини змусять підлаштовуватися під себе, будуть заважати просуватися вперед і реалізовувати складні задумки. Тому орієнтуйтеся на рутинні справи і не намагайтеся стрибнути вище голови. Але і не подумайте сидіти без справи, інакше доля сильно зіпсує найближче майбутнє.

Рак

На жаль, удача в кінці травня відвернеться від знаку зодіаку Рак, чому ви не дуже здивуєтеся, оскільки часто дивіться на світ з фаталістичним настроєм. Але це не означає, що треба скласти руки і не реагувати на те, як доля роздає ляпаси. Так, сприятливого впливу не буде, але у вас все ще є всі шанси домогтися успіху. Але це стосується тільки тих Раків, які не впадуть духом і візьмуться за діло. Щоб домогтися бажаного результату, доведеться викладатися вдвічі більше і не відступати перед проблемами. Також рекомендовано все ретельно планувати, але вміти маневрувати і змінювати стратегію в залежності від ситуації.

Скорпіон

Астропрогноз відразу попереджає Скорпіона про те, щоб він не покладався на удачу і щасливий збіг обставин. Третя декада травня здасться вам максимально складною та проблематичною. Активізуються старі вороги, виникнуть тертя з начальником і сварки в родині. Буде здаватися, що весь світ на вас ополчився. Будь-який інший зодіакальний представник зламався б, але не Скорпіон! Насправді вам можна навіть порадіти подібній обстановці. Чому? Тому що саме в складні часи Скорпіон здатний максимально розкрити внутрішній потенціал. При наявності ворогів і конкурентів у вас пробуджується ентузіазм та ініціативність. Дозвольте цим почуттям охопити себе, і ви підкоріть долю. Водолій Знак зодіаку Водолій завершить травень стерпно, якщо не буде взагалі звертатися за допомогою до Фортуні. Просто з самого початку прийміть той факт, що удача буде не на вашому боці і з усім доведеться справлятися самостійно. Як тільки почнете покладатися на свої сили і візьмете відповідальність в руки, стане зрозуміло, що робити далі. Гороскоп каже, що Йому доведеться працювати набагато більше і місцями проявляти жорсткість, щоб вас не відтіснили конкуренти. Паралельно з цим приділяйте увагу і сім'ї, інакше виникнуть конфлікти.