Деяким знакам Зодіаку може вкрай не пощастити до кінця листопада: вони втратять усі гроші та можуть отримати серйозні проблеми.

Про це у коментарі ІА Вголос розповів астролог Вано Оракул.

Так, астролог склав гороскоп до кінця листопада та зауважив, що деяким знакам Зодіаку може вкрай не пощастити, серед них:

Рак

Раки занадто самовпевнені та зарозумілі. Вони вважають, що їм "море по коліна", проте це не так. Вже найближчим часом на цей знак Зодіаку чекають серйозні випробування і все, що вони здобули не зовсім чесною справою може зникнути. А тому вам краще відновити справедливість та повернути чуже.

Лев

У Левів попереду великі проблеми у фінансовому становищі. Наразі ви спираєтесь на свою "другу половинку", проте це триватиме недовго. Вже скоро ситуація може розвернутись на 180 градусів. Будьте готовими до цього.

Риби

Ви вміло маніпулюєте ситуацією, перекручуючи її на свій лад. Проте ваші підступи можуть бути рано чи пізно розкриті. Це загрожує вам серйозними фінансовими втратами та проблемами із близькими вам людьми. Щоб цього не сталось, припиніть робити те, що ви робите зараз.