Про це він заявив сьогодні під час ранкового засідання парламенту.

Проте, за словами нардепа, дивним є те, що сьогодні до парламенту не надійшло жодного подання від президента Петра Порошенка, ні рішення РНБО щодо введення воєнного стану на території Донецької та Луганської областей.

«Справа в тому, що введення воєнного стану було б сигналом для всього українського суспільства, все для фронту, все для перемоги. Тоді би розуміли всі і в галузі економіки, і в громадянському суспільстві, що ми маємо першочергове завдання – перемогти окупантів, які сьогодні нищать нашу територію, які прийшли з боку російської федерації, аби знищити наш національний суверенітет», – зазначив Тягнибок.

Разом з тим, він додав, що так зване перемир’я не принесло жодних результатів.

«Заручники не були звільненими, удари проти України теж не були припиненими. На території Донбасу далі продовжуються етнічні чистки. У катівнях через етнічні чистки загинув керівник луганської «Свободи» Володимир Семистяга. Саме тому, ми вважаємо, що кроки української влади мають бути швидкими та рішучими. Треба голосувати виключно за ті закони, які потрібні для нашої перемоги над окупантом», – наголосив нардеп.

Разом з тим, Тягнибок додав, що занепокоєний відсутністю санкцій зі сторони Європи щодо України.

«Де ваші санкції, де третя хвиля санкцій проти Москви? Ми не розуміємо, що це за вказівки канцлера Німеччини щодо введення у переговорний процес Медведчука. Що це за заяви деяких італійських депутатів щодо припинення санкцій проти Росії?»,  – зауважив Тягнибок.