Про це на своїй сторінці в Facebook повідомила дружина військового Анастасія Шуба.

За її словами, нещодавно чиновниця зробила ремонт в загальному коридорі, та фактично заблокувала мешканцям 9 поверху аварійний вихід на пожежні сходи. Коли ж мешканці будинку намагалися зупинити свавільний ремонт чиновниці, жінка відповіла:  «Мнє н**рать на то, что закон запрєщаєт закривають пожарний вихад, я ето узаконю».

Дружина бійця АТО Анастасія Шуба у своєму дописі розповіла, що мешканці будинку, де живе знахабніла чиновниця, вирішили законним шляхом розблокувати аварійний вихід на пожежні сходи. Натомість, адвокати чиновниці дзвонять із погрозами родині бійця АТО. «Скільки можна мене лякати «связямі». Чи ви розумієте, що після цієї війни в мене в житті залишилось мало чого, із того що я можу боятись? Мене задовбало, що в цій країні, якій я і мій чоловік віддали своє здоров'я, а тепер душевно так вигрібаємо, мене лякають «связямі».

Я жодній людині не дозволю паскудити ім'я моєї родини. І не дозволю, якомусь «велікаму начальніку» с**ти на закон, бо у цієї мерзоти є «связі». Досить тероризувати мою родину! Досить мене залякувати тільки за те, що я принципова людина і завжди йду до кінця!», - обурливо написала Анастасія Шуба.