З повідомленням про так званий "телефонний терор" до редакції Інформаційного агентства "Вголос" звернулися відразу кілька десятків мешканців Львова. Люди розповідають, що їм телефонують з невідомих номерів і пропонують обговорити ситуацію, яка склалася в місті напередодні другого туру виборів міського голови.

Зі слів мешканців, невідомі запитують, чи вони підуть на вибори 22 листопада та чи уже визначилися, за кого голосуватимуть. Під час цієї ж розмови львів'янам наполегливо рекомендують голосувати за чинного міського голову Львова Андрія Садового.

Цікаво, що після того, як мешканці кажуть, що уже визначились зі своїм вибором, і просять надалі не телефонувати та не нав'язувати свою думку, невідомі агітатори починають грубіянити, заявляють: "Усе з вами ясно" або просто кидають слухавку.

На думку експертів, агітатори стягують номери телефонів львів'ян із закритих баз даних, якими у своїй роботі користуються чиновники Львівської міської ради. Відтак таку агітацію можна вважати грубим порушенням виборчого законодавства — використанням адмінресурсу.