Пост вийшов, м’яко кажучи, емоційний. Наводимо текст повністю:

«Ох і налякав, бляха.

Гастролер Попандопуло і його маргинально-кримінальне оточення, ніяк не вгомоняться, їх пре нє по-дєтскі.

Знову оголошує якісь чергові ультиматуми і якісь плани «зміни України»...

Якийсь сюр. Що ви там нюхаєте?

Реально, це вже виглядає на гостру параноїдальну шизу. Ви там геть *банулися чи у вас передоз? Там не поліцейські, там лікарі-наркологи і психіатри терміново потрібні.

При чому тут цей чипушило до Украіни взагалі?

ПиzДуй в Грузію, сміливець грьобаний, і оголошуй ультиматуми і «плани змін» там!

Штурмуй разом зі своїми бойовиками грузинський кордон, нападай там на поліцейських і прикордонників, захоплюй держустанови і площі в Тбілісі, оголошуй там «мобілізаціі і революції, вперед!

Але ж ні, сцить. Бо там моментально насиплють «по самі помідори», посадять в тюрму, або просто голову відстрелять.

А тут йому супер, демократія, якщо не анархія.

Глянь на нього, херой кокаїнових ліворуцій. Вже остаточно від безкарності і перенюху дах підриває.

З твоїм фейковим «Мішмайданом», з 200-300-ми проплаченими Медведчуком ботами і частиною угрупування Костіка, тільки ультиматуми оголошувати.

Батальйон «в‘язаних шапочок» залякуй, дурень.

Я так відчуваю, що з такими темпами, скоро зберуться небайдужі кияни, котрі замахалися від тотальних заторів, безідейних фейкових протестів і безладу в центрі міста, прийдуть справжні Воїни АТО і справжні учасники Революції Гідності, і оголосять тобі такий ультиматум, що прийдеться потім поліціі вже ваші сраки рятувати. Ідіоти. Сором».

 

Раніше нардеп Єгор Соболєв повідомив, що ветерани війни за Незалежність утворили військовий табір і дали чинному Президенту 5 робочих днів на внесення до Парламенту законів про Антикорупційний суд та про імпічмент.

«Це лише перші потрібні кроки. Вирішили не зупинятися до досягнення трьох цілей: позбавлення влади всіх олігархів, покарання всіх зрадників та топ-корупціонерів, встановлення неминучості дії законів. З такими хлопцями все має вийти», - зазначив депутат.

 

Разом з тим, «Інтерфакс» пише, що на мітингу під Радою зібрались приблизно 150 людей. Зі сцени, яка розміщена на дорозі вулиці Грушевського в наметовому містечку, виступили учасники різних добровольчих батальйонів. Також збережена сцена на площі Конституції, але вже без акустики.

«Людина, яка представилася офіцером батальйону «Донбас» з позивним «Катана», зачитала вимоги до президента України Петра Порошенка: протягом 5 робочих днів, з понеділка, внести в Парламент законопроект про імпічмент президента, а також про Антикорупційний суд», - зазначено у повідомленні.

Повідомляють, що на акції присутній позафракційний нардеп Юрій Дерев'янко, також учасники протесту чекають лідера «Руху нових сил» Міхеіла Саакашвілі.

«На будівлю парламенту мітингувальники направили проектор, по якому транслюють слайди із зображенням Саакашвілі, а також його «Плану порятунку України», - пише агентство.

Як відомо, акція «Всеукраїнський збір» за велику політичну реформу розпочалася під стінами Верховної Ради у вівторок, 17 жовтня. Її учасники вимагають ухвалити закони про скасування депутатської недоторканності, створення Антикорупційного суду і зміни виборчого законодавства.