У вівторок, 5 листопада, під стінами Львівської обласної державної адміністрації відбудеться чергова масштабна акція протесту за відставку очільника Нацполіції області Василя Віконського.

Про це йдеться в анонсі акції на її сторінці у соцмережі.

Своїм протестом львів’ни збираються звернутися до президента України, голови ЛОДА, голови МВС, прем’єр-міністра, голови Нацполіції, генерального прокурора, голови ДБР, керівника Патрульної поліції Львівщини та Верховної Ради України із запитаннями:

“Чому ви всі мовчите – де розслідування? Де допити підозрюваних? Де відставка Віконського? Де покарання винних? Другий місяць подія у Соснівці, а Віконський досі очолює Нацполіції Львівщини – Ви що знущаєтесь з нас?”.

“Якщо усі забули, то Ми нагадаємо, 21 вересня у Соснівці поліція жорстоко розігнала людей, побила жінок та ветеранів АТО. Усі накази особисто віддавав очільник Нацполіції Львівщини. Далі громада Львівщини, депутати облради та очільник Львівщини Маркіян Мальський висловились чітко і однозначно – Віконського – у відставку! Реакція центральної влади – відсутня. Згодом шахтарі, мешканці Львівщини та учасники АТО провели акції протесту…Реакції знову – нуль! Далі Віконський зустрівся з кримінальними авторитетами, щоб вони нас змусили “мовчати”. У правовому полі ми знову звернулись до керівництва Львівщини, до президента України, навели конкретні дні, години, місце, а ще провели акцію протесту “Похорон довіри”…І що Ви думаєте – реакції знову немає…

Минулого тижня прийшли на апаратну нараду доголови ЛОДА і запропонували Василю Віконському пройти детектор брехні – злякався! Після завітали на сесію ЛОР, де голова постійної комісії облради з питань діяльності правоохоронних органів Михайло Дзюдзь озвучив звіт комісії, яка констатувала порушення законодавства Віконським під час подій в Соснівці. Тоді ж депутати облради вирішили підтримати громаду Львівщини і спільно організувати поїздку до Києва за для акції протесту за відставку Віконського у п’ятницю, 8 листопада, під стінами Міністерства внутрішніх справ”, – зазначають організатори протесту.

Акція відбудеться у вівторок, 5 листопада, о 8.30 год на вул. Винниченка, 18 (Львівська обласна державна адміністрація).