Громадянська партія „ПОРА” засуджує вибачення першого віце-прем‘єр-міністра Анатолія Кінаха перед російськими нафтовими кампаніями за нібито різкі заяви посадових осіб України в розпал нафтової кризи і закликає всіх представників української влади переступити через свої комплекси й демонструвати єдність владної команди у відносинах з іноземними державами.

”Як нещодавно заявив А. Кінах, він вибачається „за уряд країни, за різкі заяви низки посадових осіб, що були зроблені в розпал нафтової кризи". Громадянська партія „ПОРА” вважає, що Анатолій Кінах має право вибачатися перед ким завгодно, але робити це він повинен саме як пан Кінах, і в жодному випадку не від мені України чи її Уряду”, - йдеться в заяві.

Громадянська партія „ПОРА” відзначає, що російська влада продовжує максимально використовувати свої нафтові ресурси для тиску на
Україну, оскільки, незважаючи на „вибачення” Кінаха, Росія вирішила підвищити ставку вивізного мита на сиру нафту ще на 32,7%, до 136,2 доларів за тону. Тобто у порівнянні з 31 березня в Росії ставка вивізного мита на сиру нафту зросла більш ніж удвічі.