Зокрема, такі коментарі було опубліковано у четвер, 4 травня, на інтернет-порталі «Zaxid.net». «Вважаю некоректними виловлювання про те, як вплине на симпатії львів’ян начебто мій вихід з лав Партії регіонів, оскільки я залишаюсь представником цієї політичної сили і надалі відстоюватиму у парламенті та перед керівництвом партії інтереси львів’ян, - зазначив Петро Писарчук. – Так, я написав заяву на звільнення з посади голови ЛОО Партії регіонів, однак поки керівництво партії не ухвалить остаточного рішення, коментувати це немає необхідності».

За словами Петра Писарчука, рішення скласти повноваження голови обласної організації Партії регіонів є особистою позицією, пов’язаною із бажанням зосередити усі зусилля на участі у місцевих виборах, та формуванні сильної команди незалежно від будь-яких політичних поглядів. «А подібні висловлювання лише свідчать про те, що цього разу увага до мене як кандидата на міського голову Львова є значно серйознішою, - сказав Петро Писарчук. - Не виключаю, що найближчим часом з’являтиметься чимало маніпулятивних повідомлень, які матимуть на меті дискредитувати мене чи применшити мої шанси у боротьбі за посаду мера Львова».

Петро Писарчук також зазначив, що є відкритим для спілкування із усіма без винятку ЗМІ: «Завжди готовий подати свою точку зору, аби повідомлення, де йдеться про мою позицію, були об’єктивними – так, як цього вимагають журналістські принципи».