Ряд політичних партій та громадських організацій Жовківського району Львівщини створили виборчу коаліцію на підтримку кандидата в президенти України Віктора Януковича, а також сформували районну координаційну раду з представників політичних партій, ― повідомила прес-служба Львівського обласного громадського виборчого штабу кандидата в президенти України Віктора Януковича.
Сьогодні у Жовкві відбулося підписання угоди про співпрацю у межах виборчої кампанії кандидата в президенти України Віктора Януковича представниками цих партій.
“Усвідомлюючи історичне значення президентських виборів 2004 року та відповідальність центристських демократичних сил перед народом та державою за долю реформ, за майбутнє України, учасники зібрання створили виборчу коаліцію на підтримку кандидата в президенти України Віктора Януковича, а також сформували районну координаційну раду з представників політичних партій”, ― зазначено у повідомленні.
Учасники зборів також прийняли звернення до громадян та громадських організацій району, у якому закликають мешканців підтримати на президентських виборах кандидатуру Віктора Януковича.
Серед тих, хто увійшов до коаліції, районні організації Партії Регіонів, НДП, НАПУ, СДПУ(О) та ін.
28 липня відбулося створення виборчої коаліції політичних партії та громадських організацій на підтримку Віктора Януковича на Львівщині. До складу коаліції та координаційної ради увійшли представники регіональних організацій Партії регіонів, СДПУ(О), „Трудової України”, „Демократичного Союзу”, НДП, НАПУ, „Відродження”, ХДПУ, а також „Жінки за майбутнє”, та „Солідарність жінок України”.