Як ынформуэ прес-служба президента, про це Віктор Янукович сказав в інтерв’ю кіпрській газеті «Філелефтерос».

За словами глави держави, на вибори було запрошено безпрецедентно широке коло міжнародних спостерігачів - як представників відповідних інституцій, парламентських асамблей, так і окремих країн.

«У спостереженні за виборами взяли участь 3797 представників міжнародних організацій та іноземних держав», - сказав Віктор Янукович.

Він нагадав, що нинішні вибори проходили згідно нового закону, який був прийнятий за підтримки як більшості, так і парламентської опозиції.

«Сьогодні, підводячи підсумки виборчої кампанії, можна упевнено зазначити, що виборчий процес носив відкритий та змагальний характер, а виборці мали можливість здійснити своє волевиявлення, обравши своїх представників зі значної кількості політичних сил, які брали участь у виборах», - зазначив Президент. Він додав, що яскравим свідченням цього є обрання до Верховної Ради України двох нових політичних сил.

Глава держави також звернув увагу на те, що в кількох округах виникли проблеми зі встановленням результатів, оскільки там зійшлися особисті амбіції кандидатів. «На сьогодні досягнутий компроміс - у цих проблемних округах будуть проведені перевибори», - зауважив він.

«Таким чином можна вважати, що українці обрали новий парламент. Я готовий із ним співпрацювати заради подальшого проведення реформ та покращення добробуту громадян», - додав Віктор Янукович.