Оксана Дащаківська розповіла, що на Львівщині кандидати часто декларують себе опозиціонерами, маніпулюючи поняттям «узгоджений».

«Мені вже довелося чути і «єдиний узгоджений», і «єдиний національний», і «єдиний від КОДу». Дуже багато є цих кліше, які використовують для опозиції. Я думаю, що поки що виборця це заплутує», – розповіла виконавчий директор КВУ Львівщини.
Вона зазначила, що в результаті людина обиратиме, виходячи або з впізнаваності кандидата, або з впізнаваності бренду.

«Виборець не прочитає в бюлетені, що це «єдиний узгоджений кандидат», і не прочитає, що це «єдиний національний кандидат», чи ще щось такого роду. Він зможе прочитати тільки назву політичної партії, і очевидно, що це спрацює», – констатувала Оксана Дащаківська.

Крім того, коментуючи те, що кандидати від Партії регіонів не зазначають на плакатах свою приналежність до партії, виконавчий директор КВУ Львівщини повідомила, що це не порушує виборчого закону.

«Зрозуміло, що це є політична доцільність – на ставити їхній бренд, тому що якщо бренд об’єднаної опозиції додає кандидатам, то бренд Партії регіонів віднімає в кандидатів тут на Львівщині. І користуючись виключно політичною доцільністю цього не робиться», – зазначила Оксана Дащаківська.