Таку думку висловив Архиєпископ-емерит Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Любомир Гузар.

Він зазначив, що усі чиновники та політики зобов’язані забезпечувати людям нормальну якісь життя. Натомість роздавати подарунки: гречку, цукор, велосипеди – не належить до їхніх обов’язків.

«Та це й видно, що вони роблять такі речі не з почуття відповідальності, а щоб пропхатися до Ради», – сказав Блаженніший.

Глава УГКЦ зазначив, що за часів Союзу «народові казали, що партія про все подбає, усе дасть, і люди навчилися одержувати щось від когось, скласти руки й чекати на «подарунки», а не старатися заробити власними силами. Це залишок радянських часів».

На думку Блаженнішого, допоки українців не позбудутьсяцього залишку минувшини, то «годі говорити про якусь суспільно-політичну культуру». Громадяни мусять навчитися, що добрі речі потрібно здобувати добрими силами.

Любомир Гузар вважає, що обираючи депутата, потрібно пильно дивитися, наскільки ця людина є професійною, бо якщо хтось є «спортсменом чи естрадним співаком – люди, які не мають жодного досвіду в політичних справах, то навіщо такого вибирати».

Джерело: Католицький оглядач