Соціологічна група «Рейтинг» представила результати екзитполів у Маріуполі у Донецькій області, в Дрогобичі на Львівщині та в Олександрії, що в Кіровоградській області.

Директор групи Олексій Антипович пояснив рішення провести екзитпол у невеликих містах тим, що найбільш боротьба на місцевих виборах точиться на в столиці, а в регіонах. За його словами, соціологи перед виборами отримували запити на дослідження від невеликих об’єднаних територіальних громад по всій країні.

«Місто Дрогобич чим цікаве – раніше воно ніколи не входило в перелік міст, де були призначені другі тури. Дрогобич завдяки утворенню ОТГ отримав необхідну кількість, якщо не помиляюся, 120 тисяч виборців, і тепер там, у цьому маленькому місті буде відбуватися другий тур виборів», – зазначив Антипович.

Відтак у Дрогобичі соціологи опитали 3 194 виборця на 40 дільницях. За результатами екзитполу, переважну кількість голосів має чинний мер Тарас Кучма – 39,5%. На другому місці – самовисуванець Андрій Веселий, 25,9%. Михайло Задорожний від «Єврпейської солідарності» отримав 18,3%, Олег Дьорка («Українська галицька партія») – 3,7%. Загалом кандидатів було 10.

Як повідомлялося, станом на 22:00 25 жовтня явка виборців на місцевих виборах складає 36,98%.