За інформацією штабів, вибори на абсолютній більшості дільниць Львівщини завершились без значних порушень і ексцесів, дільниці закрилися для виборців і розпочинається підрахунок голосів.
Цю інформацію „Контекст-медіа” підтвердив народний депутат, секретар ЛОО СДПУ(О) Ігор Шурма, який сьогодні разом з нардепом Петром Писарчуком і Геннадієм Бондаренком відвідав дільниці у Львові та області. „У районах відмічена спокуса скористатися чужими паспортами для того, щоб проголосувати, однак у містах цього ми не помітили”. ― відзначив Ігор Шурма.
Керівник обласного штабу Олександра Мороза Євген Таліпов також зазначив, що не володіє інформацією про те, що на дільницях відбуваються порушення на даний час. „Найзначніше порушення, яке було зафіксовано нами сьогодні ― це неправильні списки виборців, через що тісячі людей не змогли без перепон виконати свій обов’язок і проголосувати”.
За інформацією обласного штабу Анатолія Кінаха, на Львівщині вибори завершуються без значних ексцесів, хоча там залишилося отримали інформацію з трьох ТВК.
Проте обласний штаб Віктора Ющенка повідомив. Що щойно до Львова прибули 200 бійців для того, щоб знищити мішки з бюлетенями. Про це ця інформація потребує перевірки.
Начальник ЛМУ УМВСУ у Львівській області Михайло Курочка натомість зазначив, що остаточна інформація щодо ситуацій на дільницях і у Львові буде підведена правоохоронцями не раніше 21.00