Про це повідомляє прес-служба прокуратури Львівської області.

З них в органи прокуратури надійшло 33 звернення, по яких в подальшому порушено 1 кримінальну справу, 7 – надано роз'яснень, 20 – скеровано за належністю, 1 – повернуто заявнику, по 4-х – триває перевірка.

Вказані звернення здебільшого стосувалися можливих фактів порушень виборчого законодавства в частині ведення кандидатами на посади депутатів місцевих рад передвиборної агітації, виявлення фатів відсутності на дільницях інформаційних плакатів про того чи іншого кандидата, тощо. Вказані звернення з урахуванням вимог ст.85 Закону України ''Про вибори депутатів Верховної Ради АР Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів'' скеровані за належністю у територіальні виборчі комісії для розгляду по суті.

Загалом виборчий процес на Львівщині під час місцевих виборів проходить без суттєвих порушень вимог чинного законодавства суб'єктами виборчого процесу. Про вказане свідчить також і те, що у день виборів і по даний час звернень від виборчих комісій в порядку, визначеному п.8 ст.88 Закону України '' Про вибори депутатів Верховної Ради АР Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів '' в органи прокуратури області не надходило.

Органами прокуратури забезпечується належна робота, яка спрямована на своєчасне та ефективне реагування на можливі факти порушень виборчого законодавства в період проведення виборчої компанії з виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів. Міськміжрайпрокурори, відповідно до вказівок апарату прокуратури області, продовжують забезпечувати чергування на місцях.