Сьогодні у Рудках на Львівщині мало відбутися засідання комісії з розгляду питання дотримання закону про вибори. Там, як виявилося, є понад десяток людей (депутати райрад, голови фракцій), які є чинними членами різних партій, зокрема Радикальної партії та Громадянської позиції, але їх чомусь висуває БПП.

Степан Сюшко, голова Самбірської районної організації ВО «Свобода» розповів «Вголосу», що засідання мало розпочатися о 17 годині, проте члени комісії від партій-порушниць розбіглися:

«Кворуму немає, присутні тільки 8 людей, засідання не відбулося. Тепер ми вимагаємо, щоб з’їхалися усі члени дільничої територіальної комісії і це питання таки було вирішене. Ми хочемо нарешті визначити, чи правомірні ці дії. Ми телефонували до ЦВК. Там нам сказали звернутися до районної ДВК. Очільниця цієї ДВК, у свою чергу, заявила, що не має впливу на цих осіб, та й вони самі повинні вирішувати це питання. При тому посадовець запевнила, що у разі, якщо комісія таки не збереться, завтра районна ДВК обговорить питання винесення їм недовіри».