Про це він заявив на сьогоднішній прес-конференції, інформує кореспондент Вголосу.

Зокрема, на думку Володимира Войтовича, саме цим фактором пояснюється вчорашня невдала спроба затвердити звіт бюджетної комісії обласної ради, яку очолює депутат від ВО «Батьківщина» Анатолій Грицюк – учасник виборчих перегонів. Тоді провладна більшість в обласній раді «завалила» це питання.

«В бюджетній комісії є різні точки зору. Напевно ще триває той період так званого «високого градусу» в стосунках депутатів в сесійній залі під впливом виборів. Він, можливо ще існує сьогодні. Я думаю, що це питання вирівняється. Тому його розгляд я пропонуватиму перенести на наступну чергову сесію», – зауважив голова Волинської облради.

Загалом, на думку Володимира Войтовича, робота депутатського корпусу під час 13-ої сесії в цілому є продуктивною та конструктивною.

Зазначимо, що 13-та сесія Волинської облради відкрилася 5 вересня, а завершила роботу аж 14 листопада вже після завершення виборів. Депутати так довго не могли зібратися на сесію через позицію фракції Партії регіонів по мовному законопроекту Ківалова-Колесніченка.