Про це заявила радник голови Слідчого комітету Вірменії Сона Трузян, повідомляє «Інтерфакс-Україна».

«У результаті спільних оперативно-розшукових заходів зі Службою національної безпеки Вірменії з'ясувалося, що абонент виявленої на місці вибуху телефонної картки мав розбіжності з родичами на побутовому ґрунті та готувався завдати їм шкоди шляхом організації вибуху», – сказала Трузян.

За даними місцевих ЗМІ, підозрюваним у вибуху в автобусі може бути інший загиблий, особу якого поки що не встановлено у​ зв'язку з тим, що тіло спотворено і призначено ДНК-експертизу.

«Не виключено, що в автобусі стався самовільний вибух», – зазначають місцеві ЗМІ.

Як повідомляли раніше, вірменські слідчі не виявили ознак теракту в автобусі, який вибухнув увечері в минулий понеділок.

«На цьому етапі попереднього слідства даних про версії теракту ніхто не почув. Проводять слідчі й оперативно-розшукові заходи з виявлення причин вибуху в автобусі», – повідомили в прес-службі Слідчого комітету Вірменії.

Згідно з повідомленням, з-поміж інших предметів, які зацікавили слідство, на місці виявлено телефонну картку, встановлено її власника.

«Спільно з оперативно-розшуковими органами Служби нацбезпеки встановлено, що власник картки – громадянин Вірменії, в минулому двічі судимий. Під час обшуку в його квартирі виявлено вибухівку тротил, вибухові пристрої, детонатор, різне електрообладнання», – відзначили в СК.

У повідомленні йдеться, що сліди тротилу виявлено також на автобусі.

Згідно з повідомленням, вживають заходи з ідентифікації іншого загиблого, тіло якого спотворено, призначено ДНК-експертизу.

Як писав «Вголос», вибух стався на вулиці Алабяна в Єревані ввечері в понеділок у маршрутному пасажирському автобусі марки «Богдан».

Двоє людей загинули, вісім постраждали. Порушено кримінальну справу.