У суботу, 7 квітня, на Дніпропетровщині жінка увімкнула в електромережу побутовий прилад, який хтось підкинув у пакеті. Після цього пролунав вибух, адже всередині була замаскована вибухівка. Після того в оселі вибухнув ще й газ. Про це у Facebook написав перший заступник голови Національної поліції України В'ячеслав Аброськін.

Жінка 1972 року народження, з множинними осколковими пораненнями обличчя та рук, померла на місці.

«У руках жінки спрацював саморобний вибуховий пристрій, замаскований під побутовий електроприлад. Усередині нього був, ймовірно, корпус гранати з електродетонатором, який своєю чергою був під'єднаний до дротів живлення приладу», – зазначив Аброськін.

Цей електроприлад жінка із чоловіком знайшли біля паркану на своєму подвір'ї на початку березня. Він був у пакеті разом з іншими речами.

«Пакет оглянули та вирішили залишити собі. Швидше за все, сьогодні зранку жінка вирішила використати цей побутовий електроприлад, приєднала його до електромережі та в цей час пролунав вибух. Поліція проводить заходи, спрямовані на встановлення особи вбивці, який виготовив та в подальшому використав такий жорстокий спосіб задля позбавлення життя людей. Чи спрямовано це було проти позбавлення життя саме цієї жінки, покаже слідство», – розповів Аброськін.