Повідомляється, що сапери знешкодили закладені у приміщенні Westgate вибухові пристрої.

Представник МВС Кенії заявив, що під час операції у торговому центрі загинули троє військовослужбовців. Ще вісім перебувають у лікарні через отримані поранення.

Проте, в Twitter боевики «Аль-Шабаб» спростовують інформацію про завершення операції силовиками та повідомляють, що надалі утримують заручників.

Вчинений ісламістами «Аль-Шабаб» теракт можуть розглядати в Міжнародному кримінальному суді. Як заявила прокурор цієї міжнародної судової інстанції Фату Бенсуда: «Такі напади військових груп на мирних громадян суперечать міжнародному праву і можуть розглядатись як злочин у відповідності із Римським статутом/Уставом – основоположним документом Міжнародного кримінального суду, країною-учасницею якого виступає Кенія».

Бенсуда висловила співчуття постраждалим під час теракту та родинам загиблих та заявила про готовність до співпраці з міжнародною спільнотою та владою Кенії аби відповідальні за цей теракт постали перед судом.

Остаточної інформації про кількість жертв не повідомляють. За останніми даними під час теракту загинули 62 людини, більше 60-ти зникли безвісти. 175 постраждалих із 200 звернулись по медичну допомогу. Разом із тим у Найробі готують морг для прийому великої кількості вбитих. Їх тіла можуть бути у звільнених від терористів пиміщеннях.

Джерела: ІТАР-ТАСС, Вести