В «Укрзалізниці» у зв’язку з вибухами на технічній території військової частини в Ічні Чернігівської області вирішили закрити три перегони для руху потягів.

Про це сповістила прес-служба ПАТ «Укрзалізниця».

Як зазначили у відомстві, на такі заходи в «УЗ» зважилися відразу ж після того, як з’явилася перша інформація про загоряння та детонування боєприпасів у військовій частині.

Йдеться про наступні напрямки:

  • «Августівський» — «Коломійцеве»,
  • «Августівський» — «Ічня»,
  • «Коломійцеве» — «Прилуки».

Зазначається, що через станцію «Августівський» 9 жовтня, згідно з графіком руху потягів, передбачено курсування трьох пар приміських потягів.

Також уночі зі станції «Гребінка» на станцію «Прилуки» виїхав пожежний потяг.

Нагадаємо, що о 03.30 ночі стало відомо про пожежу біля міста Ічня Чернігівської області. Там стався вибух на технічній території військового складу. До евакуації місцевих мешканців рятувальники залучили автотранспорт. Наразі вже евакуювали близько 10 тисяч осіб.

У зв’язку з вибухами на військових складах у Чернігівській області Петро Порошенко викликав силовиків для доповіді.

Своєю чергою, рятувальники опублікували відео з місця вибухів на складах боєприпасів на Чернігівщині.

У Міністерстві оборони України повідомили, що станом на сьому годину ранку інтенсивність вибухів на військових складах під Ічнею Чернігівської області складала 2…3 вибухи на секунду.

Водночас, стало відомо, що у зв’язку з вибухами на складах боєприпасів під Ічнею Чернігівської області до лікарів звернулися 63 людини.