Про це інформує прес-служба ДСНС.

Продовжується проведення робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації що сталась 23 березня на території 65 арсеналу Збройних Сил України у м. Балаклія Харківської області.

За інформацією МОЗ поранено 2 особи та 1 особа загинула.

Газопостачання у місті Балаклія відключено. Тимчасово призупинено рух транспорту по залізничній станції Балаклія та організовано за резервною схемою. В прилеглих до місця надзвичайної ситуації районах заборонено рух автомобільного транспорту. Нацполіцією виставлено 14 блокпостів для відводу автотранспорту на під’їздах до зони евакуації.

Раніше у Міністерстві оборони України повідомили про початок ліквідації наслідків вибухів на військових складах у місті Балаклія на Харківщині.

Як писав «Вголос», вчора, 23 березня, о 2:45 на окремих майданчиках бази озброєння, що розташована у місті Балаклія Харківської області, розпочалася пожежа. 

Станом на 8:00 інтенсивність вибухів на місці пожежі у Балаклії значно зменшилася. Сапери почали розмінування території, прилеглої до майданчиків з озброєнням.

За даними Державної служби надзвичайних ситуацій, через розгорнуті пункти із Балаклії вдалося вивезти 2450 осіб, понад 17 тисяч осіб виїхали самостійно.