У Львові у суботу, 2 лютого, агресивні агітатори Петра Порошенка ледь не вибили двері квартири чоловіку, який відмовився підписати незрозумілий документ в підтримку діючого Президента.

Про це постраждалий громадський активіст Роман Кравець повідомив у соціальних мережах.

"Я вийшов в коридор, молода дівчина простягнула мені якусь папку з листками, сказала, що збирає підписи "за вступ у НАТО і ЄС", та в ультимативній формі запропонувала підписатись, оскільки "весь під’їзд вже підписався, залишились ви!". Хочу зауважити, що ця дівчинка не представилась, не показала жодного посвідчення і навіть не мала бейджика. Я ж ніколи в житті не підписую нічого, не прочитавши повністю", - повідомив чоловік.

Роман Кравець стверджує, що через поганий зір він не зміг прочитати весь текст запропонованого йому на підпис документу, тому вирішив усе сфотографувати. Тоді агітаторка Порошенка накинулась на нього, кричачи, що "інформація конфіденційна".

"Оскільки я живу на першому поверсі, я почув, що ця дівчина, яка стояла під під’їздом мого будинку, дзвонить комусь і висловлює погрози у мій бік і просить "приїхати і розібратись!", "щоб він витер фото" і т.д. Дівчинка-агітаторка Порошенка продовжувала ходити туди-сюди під під’їздом, нервово курила очікуючи когось. Через деякий час (приблизно 25 хв.) я помітив, що на авто приїхало 5 високих молодих спортивних хлопців (я так розумію - підмога зі штабу), які одразу зайшли в під’їзд. Вони, під дверима моєї квартири, почали голосно матюкаючись погрожувати мені, вимагали щоб я відчинив, сильно стукали, а згодом і почали вибивати двері у моє помешкання зі словами "у неї синяк", "відкрий поговоримо" і т.д. Я двері звісно не відчинив. Також зауважу, що до даної дівчини я навіть не торкався!", - повідомив Роман Кравець.

Житель Львова пише, що він викликав поліцію. Побачивши правоохоронців, агресивні чоловіки втекли. Проте, як стверджує Роман Кравець, агітатори Порошенка пошкодили його вхідні двері.


Нагадаємо, у Волинській області серед населення поширюють зобов’язання на підтримку чинного глави держави Петра Порошенка, пропонуючи взамін матеріальну винагороду.

Як писав “Вголос”, 30 січня у Мережі з’явилось відео зі школи на Донеччині, на якому зафіксовано, як учителів змушують голосувати за Порошенка.