Президент України Петро Порошенко підписав указ, який змінює рішення Ради нацбезпеки й оборони в частині тривалості дії воєнного стану в країні.

Про це повідомляє Адміністрація Президента.

Зокрема, своїм указом № 392 Порошенко затверджує рішення РНБО від 26 листопада про внесення зміни до попереднього рішення Ради, також від 26 листопада, “Щодо надзвичайних заходів із забезпечення державного суверенітету і незалежності України та введення воєнного стану в Україні”.

У новій редакції рішення Ради нацбезпеки термін дії воєнного стану зменшується з 60 до 30 діб, і передбачається, що він триватиме з 14.00 26 листопада до 14.00 26 грудня 2018 року.

Нагадаємо, сьогодні в офіційній газеті Кабінету міністрів України “Урядовий кур’єр” опублікували указ Президента Петра Порошенка про введення воєнного стану на 60 діб від 14.00 26 листопада.

При тому, що вчора, 26 листопада, депутати Верховної Ради проголосували за введення воєнного стану на 30 діб від 14.00 26 листопада. Однак не в усій країні, а лише на території десяти областей, які межують із окупованим Кримом та невизнаним Придністров’ям.

У Кабміні заявили, що через помилку був опублікований неправильний наказ. Завтра обіцяють надрукувати правильний проголосований документ. А винних обіцяють покарати.