Мешканці міста занепокоєні можливим розкраданням коштів, які держава виділятиме на святкування 750- річчя Львова наступного року. Створено Громадський комітет, який контролюватиме видатки та розподіл грошей. 

Згідно з рішенням українського уряду, Львів отримає близько ста чотирнадцяти мільйонів гривень. З них - 50 млн.- вже цього року. Левову частку грошей міська влада планує скерувати на реставраційні роботи із збереження пам’яток архітектури.

Проте, громадські організації, науковці та звичайні шанувальники історичної спадщини побоюються розкрадання коштів. Оскільки на деякі об’єкти передбачено забагато коштів, а деякі і взагалі не фінансуються. Прикладом зловживань та недоцільного використання грошей фахівці називають ідею міськвиконкому відбудувати мур ”Високого замку”, який, до речі, внесено до реєстру пам’яток ЮНЕСКО.

Депутат міськради Тетяна Крушельницька погоджується, що громадський контроль необхідний, адже ”якщо кошти не розкрадаються, то багато марнуються, все робиться з так званим ”відкатом”, коли частина грошей повертається в кишеню замовника” додала депутат.

Німецька хвиля