На Івано-Франківщині, у м. Коломия, маршрутчик висадив 11-річну дитину з транспорту за те, що вона мала недостатньо грошей, аби оплатити проїзд.

Про це повідомляє видання «Правда» з посиланням на пост у соцмережі коломиянки Ольки Никипанчук.

«Шановні коломияни, гості міста та транспортне управління нашого чудового міста Коломия. Хочу висловити величезну подяку та пропоную виписати премію водію маршрутки № 3 за сумлінне виконання його професійних обов’язків, усупереч людським чеснотам, — зазначила вона. — За те, що моя 11-річна сестра сіла до Вас у маршрутку 22.01.19 о 17.00 (в темну та холодну пору року) на зупинці біля ЗОШ № 1 і за те, що ви її висадили біля ЗОШ № 8, аргументуючи тим, що не будете оплачувати за неї проїзд».

Також додала: «Хочу побажати, щоб ваші дітки чи внуки ніколи не губили грошей і не добирались додому 1,5 години, з одного кінця міста в інший, в мороз і снігопад. При тому, що дитина знайшла 1 грн в кишені та попросила довести її до кінцевої зупинки», — зазначено у дописі.

Як писав «Вголос», в Олевському районі Житомирської області напередодні загинула 20-річна дівчина, яку водій вночі посеред траси вигнав із автобуса, бо та не мала 25 гривень, аби заплатити проїзд.