Організатором заходу став депутат Львівської міської ради фракції ВО «Свобода» Андріян Гутник, інформує прес-служба депутата.

Діти та їхні соціальні педагоги прийняли участь у розважально-повчальній програмі Левка Дурка, який розповідав дітям про правила безпеки на дорозі, для того, щоб уберегтись від нещасних випадків. 

«Діти з вадами зору найбільше ризикують потрапити у ДТП. Проїжджа частина є надзвичайно небезпечним місцем для цих дітей. Якщо вдома чи надворі ми ще можемо передбачити небезпеку й усунути її, то на проїжджій частині наші можливості, нажаль, обмежені. Саме тому, необхідно з самого малечку розповідати дітям, як саме потрібно поводити себе на дорозі, адже їхня безпека насамперед залежить від нас. Враховуючи, що у малому віці діти не здатні зрозуміти й запам'ятати все, що їм розповідають про заходи безпеки, ми організували для них правила у формі різних забав з танцями та піснями, таким чином перетворивши навчання у захоплюючу гру. На мою думку, в інтерактивній грі, з подарунками і відвідинами аквапарку в пам’яті дітей краще закарбується важлива інформація. Українці повинні бути здоровою нацією», - розповів Андріян Гутник.