Про це написав на своїй сторінці у Facebook новопризначений начальник управління інформаційної безпеки Нацгвардії Юрій Стець.

 

Він також пояснив, чим займатиметься на посаді: «Коротко про роботу і завдання. Сьогодні створено три відділи управління: відділ інформаційної політики, відділ внутрішніх комунікацій і власне відділ інформаційної безпеки. Жодних державних коштів на фінансування управління яке я очолюю витрачатись не буде. Гроші, які необхідні на забезпечення роботи, буду витрачати власні, так само розраховую, що мене підтримають мої друзі».

«Тепер про роботу управління. Про третій відділ нічого писати не буду, причина зрозуміла з назви. Про перший думаю все більш-менш ясно, це те, що робили в Нацгвардії та МВС до мене, це той напрямок, який я збираюсь підсилити завдяки нашій команді. Про відділ внутрішньої комунікації. Розробили стратегію, яку ми назвали «агітпроп», колесо якої вже закрутилось, сьогодні ввечері тиражем 10 тисяч екземплярів буде виготовлена газета АТО. Завтра її побачать бійці збройних сил, прикордонники та війська МВС», – написав він вчора.