Контрольно-ревізійна комісія Львівської міської організації ВО „Батьківщина” визнала упередженим рішення про виключення з лав партії голови ЛМО ВО „Батьківщина” Емілії Подляшецької та звернулась до обласної контрольно-ревізійної комісії для з’ясування усіх обставин її виключення. Про це в коментарі „Прес-Тайм” повідомила Емілія Подляшецька особисто.

„Я подавала скаргу в міську контрольно-ревізійну комісію, яка визнала, що це була упереджене рішення, що не було створено абсолютно жодної перевірки, жодної робочої групи не було створено, яка би дійсно доказала, що це все було те, що мені було прописано”, - сказала вона. Міська контрольно-ревізійна комісія, за її словами, визнавши рішення про виключення упередженим, звернулась до обласної контрольно-ревізійної комісії. За словами Емілії Подляшецької, нещодавно до Львова приїжджала комісія з Києва, яка теж не звертала уваги на жодні обставини її виключення з лав партії.

Як повідомляло агентство, 27 червня на Бюро ЛОО ВО „Батьківщина” Емілію Подляшецьку було виключено з партії. Емілія Подляшецька стверджує, що її виключили з партії за власну позицію щодо відкриття польських військових поховань у Львові. Голова ЛОО ВО „Батьківщина” Іван Денькович стверджує, що екс-голова міської організації партії Емілія Подляшецька таємно приймала у партію членів СДПУ(О).