Як повідомив депутат, виконавчий комітет міської ради подає неправдиву інформацію не лише про час своїх засідань, а й про питання порядку денного, які цей орган запланував розглядати.

«Згідно з офіційним повідомленням на веб-ресурсі Львівської міської ради, засідання виконкому було анонсоване на 30 листопада 2012 року 10:00. Натомість депутати та представники засобів масової інформації зустріли лише зачинені двері зали засідань, адже виявилось, що виконком провів своє засідання без жодних попереджень на дві години раніше – о восьмій ранку. Наголошую також, що депутатам узагалі не надсилали будь-якої інформації про порядок денний та час засідань цього виконавчого органу, а також проектів його рішень, що передбачено нормативними актами ЛМР», – розповів Любомир Мельничук.

Свободівець наголосив, що на це засідання виконкому внесли значну кількість питань, які взагалі не передбачені у порядку денному, що його попередньо оприлюднили на офіційному веб-ресурсі.

«Як виявилось, у цю ранкову пору виконком вирішив доповнити свій порядок денний додатковими питаннями, зігнорувавши законодавчі положення щодо доступу громади до публічної інформації. Станом на сьогодні ніхто з депутатського корпусу досі не володіє повною інформацією про події, які на цьому засіданні виконкому відбувались. Наголошую, що ці випадки далеко непоодинокі, що відображалось у численних вимогах депутатських звернень та запитів. Вживатимемо усіх заходів, аби забезпечити прозору роботу органів міськради та усунути такі факти з їхньої діяльності », – підсумував Любомир Мельничук.

Нагадаємо, що 29 вересня 2011 року під час пленарного засідання Львівської міської ради з ініціативи фракції Всеукраїнського об'єднання «Свобода» депутати розпустили виконавчий комітет, однак дію цієї ухвали на час розгляду позову міського голови Андрія Садового зупинено.