В інформаційній довідці до рішення зазначено, що у підпорядкуванні управління освіти департаменту гуманітарної політики Львівської міськради є два стаціонарних позаміських дитячих заклади оздоровлення і відпочинку у Сколівському районі: «Ватра» (с. Гребенів), «Старт» (с. Коростів). 

Управління освіти видає безкоштовні скерування для відпочинку і оздоровлення дітям таких категорій: lіти-сироти і діти, позбавлені батьківського піклування; діти, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи; діти з малозабезпечених сімей;  діти з багатодітних сімей (3 і більше дитини віком до 18 років); діти, які мають статус постраждалих від Чорнобильської, Скнилівської катастроф; талановиті, обдаровані діти (призери міжнародних, всеукраїнських, обласних, міських олімпіад, конкурсів, фестивалів, спортивних змагань); відмінники навчання; дитячі творчі колективи та спортивні команди; діти працівників, які працюють і цілодобово перебувають у дитячих оздоровчих закладах, що є у власності територіальної громади Львова. 

За одну зміну «Ватра» може прийняти 110 дітей, а «Старт»  – 120 дітей. Тому протягом літа в цих закладах зможуть відпочити 920 дітей. Вартість 5-разового харчування для однієї дитини на день становитиме 40 грн. 

Графік змін: І зміна – 18.06 – 01.07, ІІ зміна – 04.07 – 17.07, ІІІ зміна – 20.07 – 02.08, ІV зміна – 05.08 – 18.08. І і ІV зміни профільні. 

У І зміні відпочиватимуть вихованці позашкільних навчальних закладів Львова, а в ІV у «Старті» – вихованці дитячо-юнацьких спортивних шкіл.