Таке рішення було прийняте з метою підтримки україномовних книжкових видань львівських видавництв сьогодні, передає кореспондент «Вголосу».

Фінансова підтримка міської ради полягає у наданні грошової винагороди переможцям конкурсу, який організовує управління культури департаменту гуманітарної політики, на кращі україномовні книжкові видання за попередній рік. Кошти, заплановані як фінансова підтримка україномовних книжкових видань у міському бюджеті Львова на відповідний рік, розподіляються рівномірно між всіма номінаціями конкурсу.  Розмір фінансової підтримки визначається у межах коштів, запланованих у міському бюджеті Львова на відповідний рік.

Конкурс підтримуватиме видання наукової, художньої, науково-популярної, довідкової, дитячої та перекладної літератури. Натомість не підтримуватиме такі види книжкових видань як  незавершені багатотомовні та серійні видання, продовжувані та періодичні видання (наприклад наукові вісники та збірники, записки наукових товариств тощо), рекламно-інформаційну літературу туристичного спрямування, збірники конференцій, більше, ніж одну книжку одного видавця, подану на одну номінацію.