За його словами, з заявою про викрадення звернулась дружина Решетнікова. «До нас звернулась дружина і зараз ведуться пошуки. Інформація про викрадення перевіряється. Але те, що він зник – це факт», - сказав Харчук.

Решетніков зник вчора, 11 серпня, після відвідин клінічної лікарні на вул. Дністровській (так звана Чорнобильська). «Він зник з лікарні, біля лікарні знайшли автомобіль. Більше інформації наразі немає», - додав Денис Харчук.

За інформацією начальника міського управління УМВСУ Львова Ігоря Цікала, Решетніков відвідав лабораторію, де забрав результати аналізів і після відвідин медичного закладу ніхто більше не бачив, цитує його слова УНІАН.

Правоохоронці розглядають три версії зникнення директора компанії «Львіввікнопласт» - викрадення з метою викупу , проблеми  з конкурентами і імітація викрадення.   «Оскільки підприємець – людина заможна, то не виключають, що його могли викрасти з метою викупу. Перевіряють і версію щодо імітації викрадення. Такі припущення виникли через те, що останнім часом у підприємства були фінансові труднощі через борги та проблеми із постачальниками», - сказав заступник начальника ГУ МВСУ у Львівській області – начальник Львівського міського управління міліції Ігор Цікало. .

У міліції не відкидають також версію про викрадення через проблеми з конкурентами.
 

Інформацію про викрадення підтверджують в компанії "Львіввікнопласт". "Коли він вийшов з приміщення, до нього підійшли двоє невідомих у масках і силоміць заштовхали в автомобіль", - повідомили в компанії.

У «Львіввікнопласті» пов’язують зникнення Олександра Решетнікова з його комерційною діяльністю.

13 серпня правоохоронці порушили  кримінальну справу за фактом викрадення.

За даними Вголосу, Решетніков є сусідом екс-голови Львівського адміністративного апеляційного суду Ігоря Зварича по славнозвісному будинку на вул. Тарнавського, 74а. В цьому ж будинку базувався офіс другої фірми Решетнікова «Європласт», яка, щоправда, нещодавно перестала вести діяльність.

Також відзначимо, що вперше прізвище Решетнікова з’явилось в пресі на початку 2008 року під час судової тяганини з його колишньою дружиною Світланою Саєвич. Власне Саєвич позивалась з колишнім чоловіком за майно підприємства «Галпідшипник», яке до одруження їй належало. Тоді Саєвич звинуватила колишнього чоловіка, що той, підробивши документи , привласнив підприємство.

Постраждав під час тієї історії і журналіст Ярослав Панчишин, якому після виходу сюжету про конфлікт між екс-подружжям Саєвич-Решетніков почали погрожувати фізичною розправою.