Про це повідомляє у Facebook прокуратура Києва.

Хабарник не вказав ці кошти в декларації та зберігав їх у себе вдома, а також у банківській скрині, зареєстрованій на дружину.

«Як з'ясувалося, незважаючи на обов'язковість подання до Національного агентства з питань запобігання корупції відомостей про вказані грошові кошти та цінності, фігуранту кримінального провадження такого повідомлення до НАЗК не надіслано та відповідні зміни в електронну декларацію не внесено. В декларації, поданій посадовцем, відображено лише 150 тисяч гривень на рахунку дружини.

Відтак за результатами досудового розслідування 24.07.2017 заступнику юридичного департаменту ПАТ «Укрзалізниця» повідомлено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ст. 366-1 Кримінального кодексу України (декларування недостовірної інформації).

Наразі матеріали вказаного кримінального провадження приєднані до матеріалів розслідування щодо факту прийняття цієї особою пропозиції неправомірної вигоди. На вилучене майно та грошові кошти судом накладено арешт», – йдеться у повідомленні.

 

«Вголос»