У Солом'янському районі Києва 22 жовтня з вікна своєї квартири, розташованої на 9 поверсі, випали 29-річна Олександра Нерубаєва разом зі своєю 6-річною дочкою Софією. Через важкі травми обидві вони померли на місці.

Про це пише "Оглядач".

Постійні нічні скандали

Літній чоловік, який торгує у двох метрах від трагедії розповів, що опинився мимовільним свідком смерті матері та дитини – ніякого крику не було, а "тільки гучний звук падіння". Люди відразу кинулися до них і викликали швидку допомогу, але жінка та дівчинка померли практично миттєво.

Місце загибелі матері і дитини.

За його словами, він знає цю сім'ю дуже давно – загибла ніде не працювала, а батько її дитини пішов із сім'ї.

"Раніше постійно бачив її з чоловіком, а потім він її кинув, і Саша жила сама з дівчинкою. Жінка тривалий час ніде не працювала, але їй періодично допомагала мама та сестра – бачив, як носили великі сумки. Особисто з нею ніколи не спілкувався, але ось її мати Женя іноді сиділа поруч зі мною та продавала ягоди. Нічого поганого сказати про них не можу", – розповів чоловік.

Мати та донька жили на дев'ятому поверсі.

Водночас сусідка, яка проживає в одному під'їзді із загиблою, розповіла, що родина вважалася проблемною і ночами у них постійно виникали скандали. За її словами, окрім Олександри і її дочки, у квартирі також проживала мати, сестра і ще одна дитина.

"У мене були з ними проблеми через їхні нічні крики. Я неодноразово їх попереджала, що буду викликати поліцію, але вони обіцяли, що виправляться і постараються поводитися нормально. Іноді приходив батько дочки і тоді скандали спалахували з новою силою", – уточнила вона.

Більшість сусідів не знають, що стало причиною такого вчинку жінки, але допускають, що це могла бути депресія через безгрошів'я або скандали в сім'ї.

"Може, хтось погарячкував у розмові та міг дорікнути її, що вона не працює. Не знаю, вони були нетовариські", – додав один із сусідів.

Нещасний випадок чи навмисне вбивство?

За словами начальника поліції Києва, генерала Андрій Крищенка, за фактом загибелі жінки та дитини було відкрито кримінальне провадження за статтею 115 (умисне вбивство) Кримінального кодексу України.

"Поки що ми не може дати остаточні висновки щодо цієї події – це нещасний випадок або навмисне вбивство... У неї були певні проблеми життєвого плану", – розповів Крищенко.

Джерело видання в правоохоронних органах повідомило, що на час трагедії у квартирі перебував один із родичів, і зараз правоохоронці спілкуються з ним, намагаючись відтворити всю картину події. Нібито жінка спочатку викинула дівчину, а потім стрибнула за нею.

Співрозмовник додав, що Олександра розлучилася з чоловікому 2018 році, проживши з ним у шлюбі близько 5 років.

Рішення суду про розірвання шлюбу.

Крім того, за словами сусідів, на місці трагедії були мати Олександри і батько загиблої Софії, який постійно повторював, що його позбавили єдиної дитини.

Комунальники не змогли змити плями крові.

Зараз про смерть двох людей нагадує зламаний козирок над аптекою, а також плями крові, які так і не змогли змити комунальники. Хоча хтось все ж здогадався посипати їх зверху сіллю.

Читайте також останні новини України на “Вголосі”: