Апостроф пише, що трагедія сталася іще 7 серпня. Дівчина поверталася з оздоровчого комплексу КПІ «Маяк», який розташований у селищі Лазурне на Херсонщині.

Свідок, який їхав із загиблою в oднoму потязі, каже, що Анна залишила свої речі і кудись вийшла. Пізніше cталo відомо, щo вона або викинулась із потяга сама, або їй хтось «допоміг».

Разом з тим, поліція проводить за фактом загибелі неповнолітньої за статтею 115 Кримінального кодексу України (умисне вбивство).

«Неповнолітня дівчина їхала з подругами з Херсону в напрямку Києва. Надзвичайна подія сталася за 10 хвилин до зупинки, двері провідниками не відчинялися. Зараз поліція встановлює, за яких обставин дівчина випала з потяга», – розповіли у поліції.

Також правоохоронці уточнили: «За висновком експертів, тілесні ушкодження свідчать про те, що черепно-мозкова травма могла бути отримана в результаті падіння. Слідів побиття і порізів на тілі жертви не виявлено». У поліції зазначили, що загибла не палила. Чому двері в тамбурі відкрилися на ходу – встановлює слідство. Очевидці зазначили, що конфліктів у дівчини ні з ким не було.

Співробітники поліції опитали провідників потяга, сусідів по купе, а також виїхали за місцем проживання дівчини.

 

«Вголос»