Літак, який вранці в суботу виконав аварійне приземлення в Одесі, таки вилетів до Барселони. Це сталося вже вечором і не всі пасажири погодилися вдруге піднятися на борт, ідеться в сюжеті ТСН.

Рейс недорахувався двох десятків людей – вони поїхали додому. У небо авіалайнер здійнявся о 18:47 за українським часом. Майже сотня пасажирів не захотіли втрачати свої гроші і полетіли до Іспанії.

Аби виконати рейс, авіакомпанії YanAir довелося замінити пілотів та командира екіпажу, а от літак залишився той самий. Люди кажуть, що представники туроратора Join UP! обіцяли їм,  що шукатимуть альтернативний борт, але потім самі наполягли, що цей – справний. Хоча він знову вирушив із запізненням – спочатку в розкладі зазначалося, що виліт мав бути о 18:00, але літак піднявся у повітря лише через 47 хвилин після цього.

Цим літаком назад в Одесу мають повернутися пасажири, які цілий день чекають на виліт із Барселони.

Зазначимо, що чартерний літак компанії YanAir, який сьогодні мав відвезти відпочивальників до Барселони в Одесу, після першого вильоту повернувся через технічні несправності. Пасажири розповідали, що проблеми почалися ще на землі, а через кілька хвилин після зльоту екіпаж вирішив розвернути борт і ще з годину лайнер кружляв над містом, спалюючи паливо.