У Мережу виклали відео, на якому керівництво однієї зі шкіл на Донеччині здійснює «роз'яснювальну» бесіду та пояснює педагогам, за кого потрібно головувати на президентських виборах 31 березня.

Відео на своїй сторінці у Facebook опублікувала місцева мешканка Олена Скидан.

«Ми повинні підтримали чинного Президента», — пояснює педагогам чоловік.

Також він розповідає колективу і про основного конкурента Порошенка на цих виборах та зазначає, чому за цього конкурента голосувати не можна.

«Та нам без різниці», — зазначає один із вчителів про цих двох кандидатів.

«А пам’ятаєте, що було 2014-го з нашим містом. А Порошенко зупинив війну. Гадаю, ніхто не хоче повернення війни»? — додає спікер.

https://www.youtube.com/watch?v=V66wh4VnXoI&feature=youtu.be&fbclid=IwAR02ZAJj56K69d7ZwlRdqjF_nN6WxLa4TIlbOTMVAihPLUERbCISN86jufk

Він також розповідає, що чекає на педагогів, якщо Президентом України буде чинний гарант: «Все буде, так, як є. А за будь-якого іншого кандидата війна може повернутися у наше місто. І це треба розуміти», — уточнює.

«А можна швидше. Додому хочеться. Що вам взагалі від нас треба?», — обурилась одна із вчительок.

На що спікер відповів: «Треба, щоб кожен із вас проголосував «правильно» й «обдумано». Якщо не хочете, щоб війна повернулась. Ще потрібно, аби кожен із вас сам прийшов на вибори та привів зі собою стільки людей, скільки зможе. Адже за кожну таку людину один доброчинний фонд виділить вам по 300 грн. Приведете десять осіб – отримаєте 3 000 гривень».

Один із вчителів поцікавився: «А якщо я взагалі не хочу у вашому цьому цирку брати участь? Розстріляєте?».

«Ні, розстрілювати ніхто нікого не буде. Але «рекомендую» не «нариватися». Бо не пройдете атестацію, наприклад», — резюмував спікер.

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=2113385728684011&id=100000378136787

Як писав «Вголос», Петро Порошенко заявив, що знову балотуватиметься у Президенти. Також він заявив про необхідність миру з Росією.

Нагадаємо, один із політологів зазнаяив, що «Порошенко й є представником тієї влади, проти якої виходили люди на Майдан».

Читайте також: «Гражданскіх — атсєчь!»: у мережі з’явилось відео, як Порошенко оскандалився у Білій Церкві.

«Друзі та чесне товариство»: Порошенко на дні народженні Суркіса про Ахметова й екс-регіоналів (відео)».