Про це пише headinsider.net.

Він стверджує, що ліки так само можна застосовувати для інших захворювань. Неймовірний засіб містить тільки натуральні інгредієнти, які зміцнять ваше серце і поліпшать його функцію, очистять кровоносні судини, зміцнять вашу імунну систему, очистять печінку і нирки, поліпшать вашу пам'ять і функції мозку і, найголовніше, допоможуть вам перемогти рак.

Складові:

12 зубчиків часнику

15 лимонів

400 г свіжих волоських горіхів

400 г пророслих зерен

1 л меду

Приготування:

Перед тим як почати, переконайтеся, що продукти є органічними. По-перше, вам потрібно підготувати пророслі зерна. Залиште їх в мисці води протягом ночі, потім злийте пшеницю, промийте її під водою і процідіть знову через марлю. У підсумку, залиште її в мисці з водою знову протягом 24 годин.

Потім додайте волоські горіхи, часник і пророслу пшеницю в блендер, потім подрібніть 5 лимонів і додайте їх так само в блендер. Візьміть 10 лимонів і видавіть їх, а потім додайте в суміш. Все добре перемішайте, поки не отримаєте однорідну суміш, потім додайте мед дерев'яною ложкою. Перелийте засіб в скляну банку і зберігайте в холодильнику протягом 3-х днів.

Використання:

Після 3-х днів можете почати вживати ліки. Якщо ви приймаєте їх в якості превентивного заходу, приймайте по 1-2 столові ложки до прийому їжі і за 30 хвилин перед сном. Для лікування раку, приймайте по 1-2 столові ложки  кожні кілька годин. Дивовижний засіб зміцнить вашу імунну систему і поліпшить ваш метаболізм, ефективно вилікує численні захворювання.

«Вголос»