Багатостраждального вердикту Лозанни по нібито договорняку «Металіст» - «Карпати» не з'явилося і через три тижні після того терміну, про який у Києві говорив генсек суду Метью Ріб. «Все готово, залишилися формальності. Якщо не через тиждень, то в середині червня рішення буде прийнято », - обіцяв він наприкінці травня. На дворі вже 5 липня. І у відповідь на запит «Сегодня», коли ж буде поставлена крапка, з Лозанни прийшла відповідь: «Дякуємо за інтерес до роботи спортивного арбітражного суду. Інформуємо вас, що справа як і раніше в розгляді. Дата оголошення рішення невідома ».

Нагадаємо, ФФУ три роки тому покарала клуби зняттям дев'яти очок, а гравців і посадових осіб - штрафами до $ 10 тис. і відлученням від футболу до п'яти років. Але ці санкції не набули чинності, так як постраждалі сторони звернулися з апеляціями до суду Лозанни.

«Рішення знову відкладається на невизначений термін, тому що українськими учасниками не сплачені витрати суду», - розповів нам джерело в процесі.

Як ми повідомляли, Лозанна пред'явила апелянтам і відповідачу (ФФУ) новий рахунок за роботу трьох арбітрів у цій справі - 120 тисяч франків ($ 128 тис.). «Свою частину цієї суми сплатили всі, крім« Карпат », - говорить джерело. - Виходить нестандартна ситуація - розв'язка суперечки поставлена в залежність від фінансових умов: немає грошей - немає вердикту. Але не можуть же вони залишити справу без рішення?»

До речі, за словами співрозмовника, між учасниками процесу була спроба укласти мирову угоду. «Не факт, що суд прийняв би його до уваги. Але якби прийняв, це могло дозволити закрити справу - з відміною всіх рішень на місцевому рівні. Але угоди не відбулося: на нього пішли всі, крім львів'ян».

Джерело: Сегодня